Prijzen

Of het nu gaat om een bril of contactlenzen, elk product dat wij maken is uniek. We kijken samen naar welk montuur en welke glazen het beste passen bij uw wensen of welke contactlenzen het beste voor u zijn. We zoeken niet het duurste, niet het goedkoopste, maar het juiste product voor u. 

 

En juist omdat wij maatwerk leveren, helemaal afgestemd op uw wensen, is het erg lastig om een prijsindicatie te geven. 

 

Toch begrijpen we dat u graag vooraf wilt weten wat een nieuwe bril of contactlenzen u  ongeveer gaat kosten. We zetten het in grote lijn graag voor u op een rij.

Brillen

Binnen ons uitgebreide assortiment kunt u uw bril zo goedkoop of zo duur maken als u zelf wilt. De montuurprijzen variëren van 50,- euro (we hebben een hele etage met monturen van 50,-) tot 1200 euro.
Ons assortiment brillenglazen is erg uitgebreid. Hieronder geven we u een indruk van de glasprijzen per glas. Hoe luxer het glas (hoe meer sterren), hoe groter ook het kijkcomfort zal zijn.

Prijzen per glas (inclusief kraswerende laag en ontspiegeling)

 Kwaliteit_SterrenKwaliteit_Sterren_2Kwaliteit_Sterren_3Kwaliteit_Sterren_4
Vertebril49,-70,-120,-150,-
Varilux* multifocaal100,-200,-300,-400,-
Leesbril49,-70,-120,-150,-
Computerbril120,-150,-220,-265,-
Zonnebril 50,-100,-150,-
Kinderbril40,-80,-120,-

Alle genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van tussentijdse wijzigingen.

*Al onze glazen komen van Essilor. Varilux glazen zijn multifocale brillenglazen waarmee u zowel veraf als dichtbij scherp kunt zien.

Aanbieding

Complete bril, inclusief montuur en glazen voorzien van kraswerende laag en ontspiegeling

  
VertebrilVanaf 100,-
Varilux* multifocaalVanaf 250,-
LeesbrilVanaf 100,-
Zonnebril Vanaf 100,-
KinderbrilVanaf 100,-

Alle genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van tussentijdse wijzigingen


Prijzen complete bril op basis van een montuur uit de 50,- collectie en basisglazen voorzien van kraswerende laag en ontspiegeling.

We nodigen u graag uit om langs te komen in de winkel zodat we voor u, geheel vrijblijvend, een offerte op maat kunnen maken. We kunnen u dan uitleggen wat de verschillen zijn tussen de glazen en u een goed advies geven welke glazen het beste bij uw wensen passen.

Contactlenzen

Contactlenzen zijn er in verschillende uitvoeringen, harde lenzen, zachte lenzen of bijvoorbeeld multifocale lenzen. Onze contactlensspecialist kijkt samen met u naar de oplossing die het beste past bij uw wensen en uiteraard ook bij uw ogen.

Zachte lenzen, halfjaar set maandlenzen incl.  vloeistof  vanaf 135,-
Harde lenzen, vanaf 95,- per lens
Daglenzen, 30 dagen pack 25,-

Klik hier voor meer informatie over de verschillende soorten contactlenzen

Oogzorg

Ook voor een uitgebreide optometrische controle bent u bij ons aan het juiste adres.

 

OCT scan 25,-
Optometrisch onderzoek 40,-

 

Klik hier voor meer informatie over onze oogzorg.